• Cancel
    Filter
  • Auction Rules
Filter

Yılın Son Özel Müzayedesi ve E.M. Koleksiyonu

12 Kasım 2020 - 29 Kasım 2020 tarihleri arası sistemimize üye olup eserlere pey verebilirsiniz. 29 Kasım 2020 TARİHİNDE SAAT 20:00 De SİSTEM PEY ALIMINA KAPANACAKTIR. AKİBİN DE SAAT 20:05 CANLI MÜZAYEDEMİZ BAŞLAYACAKTIR. CANLI OLARAK YAYINLANACAK MÜZAYEDEMİZDEKİ HER BİR ESER 20 SANİYE BOYUNCA SATIŞTA KALACAKTIR. YENİ GELECEK HER PEY İÇİN SİSTEM 10 SANİYE DAHA EKLEYECEKTİR SİSTEM SON GELEN PEYDEN SONRA EN YÜKSEK TEKLİF SAHİBİNE ÜRÜNÜ SATACAKTIR. HER ÜRÜN KATALOĞUN YAYINLANMASINDAN BUGÜNE KADAR GELEN EN YÜKSEK PEY ÜZERİNDEN SATIŞA ÇIKACAKTIR. CANLI MÜZAYEDE DE PEY ALMASA BİLE ESER PEY TOPLAMA SÜRECİNDEKİ VERİLEN EN YÜKSEK PEY SAHİBİNE SATILACAKTIR. DEĞERLİ ÜYELERİMİZİ BU HEYCANLI GÜZEL ORTAMA BEKLİYORUZ..

Lot: 41 » Obje

Ahmet Rasim'in Bizzat Kendi El Yazısıyla Yazmış Olduğu, Sevgi ve Aşk Sözleri Dolu Olan, Eski Türkçe, Büyük Ebatta Nadir Mektubu

81x56 cm.

Kendine Özgü Bir Tarzla Kaleme Aldığı Eserleri Geniş Bir Okur Kitlesi Tarafından Okunan, Mutlakiyet, Meşrutiyet Ve Cumhuriyet Dönemlerine Tanıklık Etmiş Bir Yazardır. 50 Yılı Bulan Yazı Hayatında Farklı Edebi Türlerde Ve Çok Sayıda Eser Verdi.

Details
Lot: 42 » Obje

Eski Türkçe, Çok Nadir, Ankara Muhafız Gücü, Mineli Rozet

Bugüne Kadar Görülmüş En Nadir Rozetlerden Birisidir.

Details
previous
Go to Page: / 4
next